> mkolar.cz

Grafické práce

Tvorba:

Naší tvorbu zakládáme na exkluzivitě pro každého zákazníka, vytvoříme Vám na míru firemní loga, vizitky, plakáty a brožury. Jsme také schopni Vám upravovat Vaše fotografie a videa ať je potřebujete pro svou firmu nebo jen pro zábavu. S konkurencí nebudeme nikdy spolupracovat na obdobných projektech, které vytváříme pro Vás. Důvěra je pro Nás základem komunikace. Společně můžeme vytvořit úžasné věci, vše je jen o Vaší představivosti.

Firemní loga

Chcete založit nebo jste již založili firmu, ale Vaše logo se Vám nelíbí nebo žádné nemáte? Pak jsme tou pravou volbou přímo pro Vás! Naši grafici Vám vytvoří logo, které bude šité na míru přesně podle Vás! Nespokojte se s obyčejným. Ve světě prodává krásný design a dobrý nápad.

logo Ecofire

Plakáty a brožury

Přemýšleli jste o levné reklamě, která je osvědčená již staletí? Máte představu, jak by měl Váš plakát vypadat, ale nemáte nikoho, kdy by Vám ho vytvořil? Jsme pro Vás tou správnou volbou. Umíme vytvořit všechny formáty plakátů včetně brožur.

Poster Zvladnuto

Fotografické úpravy

Na internetu najdete mnoho různých fotografických editorů a obdobných programů pro lehkou manipulaci s fotografiemi, ale pokud chcete být profi a vypadat profi, je nutné, aby takovou práci vytvářeli profesionálové. My takové v teamu máme a čekají jen na Vás.

fotografické úpravy

Moderní vizitky

Každá firma, která ve světě něčeho dosáhla, má své vizitky. Je to neoddělitelná součást propagace jakéhokoliv zaměstnání. Umíme vytvořit vizitky v tištěné podobě, ale i virtuální. Je jen a jen na Vás, jak budete chtít být propagováni, ale pamatujte, že reklama dělá výsledky. Ukážeme Vám, jak být úspěšní.

vizitky

Ceník

Ceny jsou orientační. Výsledná cena bude upřesněna po konzlutaci na základě dohody. Materiály dáme k dispozici po uhrazení faktury.Tvorba firemního loga od 3 000 Kč
Tvorba jednostránkového plakátu A4/A3, brožury od 1 500 Kč
Tvorba hlavičkového papíru od 1000 Kč
Úpravy fotografií od 150 Kč/kus
Tvorba vizitek od 1000 Kč
Úpravy fotografií od 150 Kč/kus
Expresní příplatek za rychlé zpracování od 300 Kč (záleží na typu služby)
mkolar.cz

Martin Kolář

web developer

on-line marketing

Email: kolar@mkolar

Telefon: 732 344 839