> mkolar.cz

Online marketing

Sociální sítě

Facebook

Nabízíme Vám online marketing, který je ve světě sociálních sítí nejmocněji zastoupen právě na Facebooku. Nenajdeme rozšířenější a vhodnější médium pro online marketing, nežli je Facebook, proto je vhodným nástrojem jako konverze pro šíření brandu. Styl reklamy je specifický, a proto musí být postaven na míru tohoto média k Vaší spokojenosti.

Instagram

Takzvané druhé housle hraje právě Instagram, který je však také velmi vhodným marketingovým médiem. Stěžejním obsahem jsou designové reklamy, které Vám náš team s plným servisem vytvoří a následně zpropaguje na Instagramu. Stejně jako v případě Facebooku se jedná o velmi specifický styl média, který vyžaduje důkladnou péči k Vaší spokojenosti.

Youtube

Chcete se stát úspěšnou firmou na Youtube? Nebo chcete být trendy ve světe youtuberů? Chcete pomoci na výsluní? Náš tým Vám dokáže pomoci! Na Youtube kanálu nejsme žádný nováčkem. V současné době jsme v rámci Našich spokojených zákazníků publikovali přes 150 videí s úspěchem přes 1000 odběratelů. Dokážeme Vám videa upravovat a následně publikovat v rámci Vašeho kanálu!

SEO optimalizace

Online marketing v podstatě vychází z komunikace webových stránek s vyhledávačem. Proto nabízíme optimalizaci SEO značek pro vyhledávače, které pomohou být Vaší firmě vidět. Právě Vaše stránky musí být správně nastaveny pro Vaše potenciální zákazníky. Dostaneme Vás do vyhledávačů, ať jste vidět!

Buďte s Námi úspěšní, kontaktujte Nás!

mkolar.cz

Martin Kolář

web developer

on-line marketing

Email: kolar@mkolar

Telefon: 732 344 839