> mkolar.cz

Tvorba videí

Službu pro nás zajišťuje firma Belief Production

Logo Belief Production

DOKUMENTÁRNÍ FILMY A SERIÁLY

Zdokumentujeme zajímavý životní příběh člověka, či skupiny lidí tak, aby měl výpovědní, inspirační a emocionální hodnotu pro ostatní. Můžeme rovněž zachytit genius loci místa, s kterým si přejete seznámit širokou veřejnost.

PROPAGAČNÍ FILMY

Náš film může propagovat váš produkt, či činnost vaší firmy tak, aby rozšířil vaši klientelu a povědomí o vaší činnosti, aby vašeho klienta zaujal kvalitou vašich produktů a zvýšil důvěryhodnost vaší firmy na trhu.

FIREMNÍ PREZENTACE

Náš film o vaší firmě lze také distribuovat klientům ve formě smyčky pouštěné na plazmové televizi přímo v prostorách vaší firmy, např. na recepci. Takový film bude prezentovat vaši činnost nepřetržitě především vizuální formou nádhernými záběry a textovými informacemi.

REPORTÁŽE A REKLAMNÍ SPOTY

I krátký spot může mít kromě vizuálního nápadu a vtipu zajímavý obsah, který klienty ve zkratce seznámí s vaší činností či produkty a vzbudí zájem o další informace.

VIDEOKLIPY

Váš firemní spot může připomínat i videoklip. Propagovat Vaši činnost můžeme i bez mluveného slova, informace lze předat formou mezititulků. Spojení hudební skladby s propracovanou vizuální stránkou pak předá Vašim klientům vše, co si budete přát.

Naše hodnoty při tvorbě

Lidský přístup

Své zákazníky neobtěžujeme technickými termíny, mluvíme srozumitelně a na rovinu.

Spolupráce

Úspěch tvorby závisí na společné spolupráci s klienty. Většina z nich se k nám vrací pro další úpravy nebo projekty.

Spolehlivost

Pokud Vám něco slíbíme, dodržíme to do posledního bodu, který jsme Vám dali.

Ceník

Cenu určujeme domluvou po alespoň jedné schůzce podle požadavků klienta.

mkolar.cz

Martin Kolář

web developer

on-line marketing

Email: kolar@mkolar

Telefon: 732 344 839