Poradenství

S čím Vám můžeme pomoci?

Přístupnost Vašeho webu

Víte, zdali podléhá Váš školní web pravidlům dle Zákona č. 99/2019 Sb. o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací? Díky našemu auditu získáte přehledný seznam všech nedostatků a snadno se vyhnete problémům. Naše společnost Vám pomůže při přeměně Vašeho webu do stavu vyhovujícího dle uvedeného zákona o přístupnosti. Společně najdeme rychlé řešení Vašeho problému. Obraťte se na Nás, v Našem formuláři.

Podpora pro Váš web

Nabízíme Vám online podporu pro Vaše produkty. Potřebujete poradit ohledně Vašich již vytvořených stránek? Potřebujete odladit chyby ve Vašich stránkách? Potřebujete pomoci s Vaším rozjezdem firmy? Hledáte pomoc v oblasti internetových služeb? Máte jiný problém nebo dotaz? Nebojte se na nás ihned obrátit.

Audit pro Váše produkty

Nabízíme široké spektrum služeb a auditů pro Vaši společnost. Společně vypracujeme analýzu, která pomůže k růstu Vaši společnosti. Jakým směrem se má společnost vydat, jakou strategii použít k dalšímu pokroku ve Vaši společnosti. To vše jsme schopni Vám zajistit a vypracovat, včetně Námi nabízeného online marketingu.

Ceník

Ceny jednotlivých nabídek není možné pevně specifikovat, jelikož se jedná o ceny přímo na míru, které budeme plnit dle Vašich požadavků a konkrétních úkonů. Společně najdeme řešení přijatelné pro obě strany. Jsme tu pro Vás.

mkolar

Martin Kolář

web developer

on-line marketing

Email: kolar@mkolar