Sledujte nás

Tvorba loga

Kvalitní logo je základem každé společnosti, firmy nebo živnostníka, který chce být vidět a dostat se do podvědomí lidí. Logo je potřeba vytvářet důsledně a výraznou pečlivostí podle požadavků našich klientů.

Tvorba vizitek

Každá firma, která ve světě něčeho dosáhla, má své vizitky. Je to neoddělitelná součást propagace jakéhokoliv zaměstnání. Umíme vytvořit vizitky v tištěné podobě, ale i virtuální. Je jen a jen na Vás, jak budete chtít být propagováni, ale pamatujte, že reklama dělá výsledky. Ukážeme Vám, jak být úspěšní.

Tvorba plakátů

Plakáty jsou nedílnou součástí prezentace v reálném světě a stále mají své pevné místo v marketingových strategiích. Vytvoříme Vám plakát podle Vašich představ a pokud je nemáte, dejte nám volnou ruku. Tvoříme plakáty v různých formátech připravené pro tisk.

Tvorba příspěvků na sociální sítě

Tvoříme grafické příspěvky na sociálně sítě Instagram a Facebook.Dodržujeme moderní trendy a také správná rozlišení, která sociální sítě vyžadují. Máte vlastní fotografie nebo podklady? Zpracujeme je. Pokud ne, vytvoříme Vám příspěvky, které zaujmou. Také nabízíme možnost focení nebo natáčení videí za pomocí naší techniky

Tvorba bannerů na sociální sítě

Profil na sociálních sítích musí umět zaujmout při první návštěvě stejně jako webové stránky. Tvoříme poutavé bannery na sociální sítě, které toto kritérium splní. Jsme otevřeni Vašim představám a požadavkům, ale také do nich rádi vneseme naše zkušenosti.

Úpravy fotek

Na míru Vám upravíme Vaše fotografie, ať už to jsou fotografie z rodinné dovolené, produktové fotografie nebo portrétové. Požadavky na úpravu si můžete zformulovat, ale pokud žádné nemáte, nevadí. Fotografie upravíme tak, aby působily profesionálním dojmem.

Ceník

Služba Cena
Tvorba loga od 3 000 Kč
Tvorba vizitek od 1 000 Kč
Tvorba plakátů od 1 000 Kč
Tvorba příspěvku na sociální sítě od 300 Kč
Tvorba bannerů na sociální sítě od 300 Kč
Úpravy fotek od 150 Kč
Back to top