Sledujte nás

Facebook

Nabízíme Vám online marketing, který je ve světě sociálních sítí nejmocněji zastoupen právě na Facebooku. Nenajdeme rozšířenější a vhodnější médium pro online marketing, nežli je Facebook, proto je vhodným nástrojem jako konverze pro šíření brandu. Styl reklamy je specifický, a proto musí být postaven na míru tohoto média k Vaší spokojenosti.

Instagram

Takzvané druhé housle hraje právě Instagram, který je však také velmi vhodným marketingovým médiem. Stěžejním obsahem jsou designové reklamy, které Vám náš team s plným servisem vytvoří a následně zpropaguje na Instagramu. Stejně jako v případě Facebooku se jedná o velmi specifický styl média, který vyžaduje důkladnou péči k Vaší spokojenosti.

Youtube

Chcete se stát úspěšnou firmou na Youtube? Nebo chcete být trendy ve světe youtuberů? Chcete pomoci na výsluní? Náš tým Vám dokáže pomoci! Na Youtube kanálu nejsme žádný nováčkem. V současné době jsme v rámci Našich spokojených zákazníků publikovali přes 330 videí s úspěchem přes 2200 odběratelů. Dokážeme Vám videa upravovat a následně publikovat v rámci Vašeho kanálu!

TikTok

Nejmladší sociální sítí, kterou se zabýváme, je právě TikTok. Potřebujete pomoci natočit videa, která přitáhnou nové sledující nebo nové zákazníky vašeho profilu nebo firmy? TikTok je zábavnou mladou platformou, která však není doménou pouze mladých lidí, jako tomu bylo dříve.

Nabízíme vám služby našeho:

Kameramana

Fotografa

Grafika

Copywritera

Reklamního manažera

Cena za služby v rámci marketingové strategie se různí. Zajistíme vám kompletní sepsání příspěvků a jejich následného marketingu včetně patřičné strategie na místu každému zákazníkovi.

Back to top